بدون نیاز به خرید ملکبا ایجاد یک شرکت تجاریدر آلمان میتوانید اقامت آلمانرا دریافت نمایید
آگاهی از اطلاعات بروزوکلا و متخصصین مجرب مزیت همکاری با مشاورین اروپایی حدیث است
ارائه خدمات نمایشگاهیارسال دعوتنامه تجاری رسمی جهت شرکت در نمایشگاههای مختلف آلمان
اعزام و پذیرش بیمار در آلماندریافت ویزا جهت درمان از طریق داشتن دعوتنامه رسمیتوسط یکی از مراکز درمانی
مذاکرات و خرید کالاانجام کلیه خدمات بازرگانیاز انجام مذاکرات تا تحویل کالامذاکرات در مورد قيمت کالا
طراحی سایت حرفه ای را با ما تجربه کنید ما به رشد کسب و کارشما می اندیشیم

انجام خدمات حسابداری ، حسابرسی – امور مالی

توسط کارشناسان حدیث

businessman hand working with new modern computer and business strategy as conceptکارشناسان فعال در گروه مشاوران و کارشناسان اروپایی حدیث با استفاده از اصول و تکنیک های حسابداری در کوتاه ترین زمان امور مالی شرکت های مختلف مانند : شرکتهای خدماتی ، بازرگانی و تولیدی را انجام خواهند داد . همچنین همراه با رعایت اصول حسابداری اموری مانند تحریر دفاتر و ثبت امور به صورت مکانیزه را انجام میدهند. 

وقتی در یک کشور خارجی به کسب و کار می‌پردازید، لازم است درکی واضح از مقررات مالی و مالیاتی و نیز شیوه عملکرد متخصصینی داشته باشید که مسئولیت حسابداری و دفترداری شرکت شما را بر عهده دارند – به این ترتیب، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما به خوبی از قوانین و مقررات مربوطه پیروی می‌کند، مشمول جریمه‌ها یا دچار مشکلات احتمالی نمی‌شوید، و سرمایه شما به نحوی بهینه بودجه‌بندی و صرف می‌گردد.

تمامی شرکتها موظف هستند گزارش مالیانی خود را از روز تشکیل ارائه دهند. ما می‌دانیم که قوانین برخی از کشورها از این حیث انعطاف‌پذیرتر یا ملایم‌تر هستند؛ بنابراین، مایل هستیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما هنگام تأسیس یک شرکت از همه وظایف قانونی خود آگاه هستند، و می‌توانند با کمک مشاوران و کارشناسان اروپایی حدیث شرکتی قانون‌مند را تأسیس و اداره کنند.

100% Kompetenzنرخ خدمات حسابداری به نوع و حجم فعالیت‌های تجاری شرکت شما بستگی دارد، گرچه همه بسته‌های خدماتی ما شامل کار یک حسابدار رسمی انگلیسی زبان، مراجعه به سازمان امور مالیاتی به نمایندگی از شما، در مواردی که ممیزی مالیاتی انجام می‌گیرد، و بیمه مسئولیت برای پوشش دادن اشتباهات حسابداری احتمالی است.

برخی از فعالیت‌ها ممکن است پر خطر محسوب شوند و هزینه‌های حسابداری بیشتری را در پی داشته باشند. در عین حال، مشاوران و کارشناسان اروپایی حدیث تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا راهکارهایی مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهیم و با کمال میل آمادگی آن را داریم که به نحوی بهینه با کارکنان شرکت شما همکاری کنیم.

حسابداری شرکت‌ها

گروه مشاوران و کارشناسان اروپایی حدیث خدمات حسابداری و مالی شامل دفترداری، صدور فاکتور، تهیه فهرست حقوق کارکنان، کنترل مالی، محاسبات سود و زیان، پیش‌بینی جریان نقدینگی، و بسیاری خدمات دیگر را ارائه می‌دهیم. این تخصص، به همراه حیطه‌های مربوطه فعالیت ما (مثل برنامه‌ریزی برای کسب و کار، تأسیس شرکت، اجازه اقامت و کار)، دنیایی از دانش و تجربه است. ما با بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران مالی مجرب شما را در این امر یاری خواهیم کرد.

Two businessmen looking at report and having a discussion in office.
Two businessmen looking at report and having a discussion in office.
مالیات بر اشخاص حقوقی

قانون جمهوری فدرال آلمان شرکت سهامی و شرکت با مسئولیت محدود را جزو اشخاص حقوقی قلمداد می‌کند. این نوع شرکت‌ها موظف به پرداخت مالیات بر شرکت‌ها می‌باشند.

بنابراین شعبه اشخاص حقوقی اصولا مشمول مالیات برشرکت‌ها است. نرخ مالیات شرکت‌ها در آلمان معمولا ۲۵%از سود حاصله می‌باشد.

مالیات بر اشخاص حقیقی

چنانچه طرف ایرانی یک شخصیت حقوقی نباشد، درآمد حاصل شعبه وی مشمول مالیات بر درآمد در آلمان است. در این صورت درآمد حاصل شعب، درآمد خود شعبه نیست، بلکه جزو درآمد شخص حقیقی محسوب می‌شود که صاحب شعبه می‌باشد. نرخ مالیات بر درآمد بین ۱۷و۴۷درصد (سال ۲۰۰۳میلادی) از سود حاصله می‌باشد.

بدیهی است که همراه با افزایش میزان درآمد، نرخ مالیات نیز افزایش یافته و درصد مالیات بصورت تصاعدی محاسبه می‌شود.

سایر مالیات‌ها

غیر از مالیات مذکور، مالیات‌های دیگری ازجمله مالیات حق کسب (مالیات بازرگانی) و مالیات همبستگی نیز مطالبه می‌شود. مالیات حق کسب سود شعبه را تقریبا به میزان ۱۲%کاهش می‌دهد. مالیات همبستگی پس از اتحاد آلمان غربی و آلمان شرقی وضع شده و دولت تلاش دارد از این طریق از اقتصاد آلمان شرقی سابق حمایت کند. قابل ذکر است مالیات مزبور در مقایسه با مالیات دیگر بسیار کمتر است. همچنین شعبه موظف به پرداخت مالیات مصرف (مالیات بر ارزش افزوده) می‌باشد.

Group of business people. Businessman with megaphone stands on a stack of coinsنرخ مالیات مصرف در حال حاضر ۱۶%و این در حالی است که نرخ مالیات بر مواد خوراکی (به استثنای نوشیدنی‌ها) معادل ۷%می باشد. پرداخت کننده مالیات در این خصوص فروشنده است، که وی نیز مبلغ مالیات را به قیمت کالا اضافه می‌کند. به این ترتیب پرداخت کننده واقعی مالیات شخص مصرف کننده یا خریدار می‌باشد. مالیات بر مصرف از انواع مالیات‌های غیر مستقیم محسوب می‌شود.

جهت هر گونه اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس حاصل نمائید .

گروه مشاورین و کارشناسان
اروپائی حدیث

با همکاری کارشناسان خبره و وکلای مجرب

“موسسه تبلیغاتی وانتشارات حدیث در آلمان”

موسسه تبلیغاتی حدیث گروهی از ذهن های خلاق را گرد هم آورده که میتوانند
در ساخت و توسعه یک تجارت موفق به کمک شما بیایند.