بدون نیاز به خرید ملکبا ایجاد یک شرکت تجاریدر آلمان میتوانید اقامت آلمانرا دریافت نمایید
آگاهی از اطلاعات بروزوکلا و متخصصین مجرب مزیت همکاری با مشاورین اروپایی حدیث است
ارائه خدمات نمایشگاهیارسال دعوتنامه تجاری رسمی جهت شرکت در نمایشگاههای مختلف آلمان
اعزام و پذیرش بیمار در آلماندریافت ویزا جهت درمان از طریق داشتن دعوتنامه رسمیتوسط یکی از مراکز درمانی
مذاکرات و خرید کالاانجام کلیه خدمات بازرگانیاز انجام مذاکرات تا تحویل کالامذاکرات در مورد قيمت کالا
طراحی سایت حرفه ای را با ما تجربه کنید ما به رشد کسب و کارشما می اندیشیم

اعزام مترجم همزمان همراه

Group of business people over white background

در این خدمات یک مترجم همزمان یا مترجم شفاهی مسلط به امر ترجمه همزمان یا ترجمه حضوری که همچنین به مکاتبات بازرگانی اداری و امور تجاری در موارد صادراتی یا وارداتی به عنوان مترجم همزمان همراه یا مترجم شفاهی همراه اعزام می گردد. اعزام مترجم همزمان همچنین برای سفرهای تجاری نیز میسر می باشد.

امروزه اغلب فعالان اقتصادی، مدیران و صاحبان صنایع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در تلاش هستند فعالیت اقتصادی خود را از سطح داخلی و کشوری به سطح منطقه ای و جهانی ارتقاء دهند و برای دست یافتن به چنین هدفی تسلط به زبانهای خارجی و خصوصاً زبان انگلیسی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

واضح و مبرهن است که اغلب مدیران و فعالان حوزه اقتصاد برای انجام امور شخصی و یا امور عادی روزانه به زبان انگلیسی تسلط داشته و نیازی به مترجم نخواهند داشت لیکن مباحث کلان اقتصادی و ارتباط صحیح با فعالان اقتصادی بین المللی؛ نیازمند تسلط از نوع خاصی به زبان انگلیسی است که بسیار تخصصی بوده و نیاز به دسترسی به اطلاعات و اخبار به صورت لحظه ای دارد.

در چنین شرایطی پرتال تشریفات تجاری ایران مفتخر خواهد بود با معرفی و اعزام مترجم همزمان در سطح گفت و گوهای بین المللی (ریاست جمهوری) این نیاز فعالان حوزه اقتصاد را مرتفع سازد. در بسیاری از مواقع مذاکرات اقتصادی صرفاً به علت فقدان تسلط مترجم و یا احیاناً شخص مذاکره کننده به انتقال منطوق و مدلول بیانات طرفین منتهی به شکست می گردد. پرداخت دستمزد مترجم همزمان در حقیقت هزینه نیست بلکه به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و شما بازخورد آن را در مفید بودن مذاکرات و منتهی شدن به نتایج مطلوب دریافت خواهید کرد.

کارشناسان ما در کمال افتخار آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستند.

 

گروه مشاورین و کارشناسان
اروپائی حدیث

با همکاری کارشناسان خبره و وکلای مجرب

“موسسه تبلیغاتی وانتشارات حدیث در آلمان”

موسسه تبلیغاتی حدیث گروهی از ذهن های خلاق را گرد هم آورده که میتوانند
در ساخت و توسعه یک تجارت موفق به کمک شما بیایند.